Galata Heart Suits

  • Wi-Fi
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το διαμέρισμα Galata Heart Suits Κωνσταντινούπολη απέχει περίπου 1 χλμ. από τη Γέφυρα του Γαλατά και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Taksim Gezi. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 2 χλμ. από το Υδραγωγείο του Ουάλεντος, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Μουσείο Μοντέρνας Τέχνης της Κωνσταντινούπολης απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κεντρικό διαμέρισμα. Το κεντρικό διαμέρισμα Galata Heart Suits βρίσκεται περίπου 2,1 χλμ. από το Μουσείο Rahmi M. Koc. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Sirkeci που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Galata Heart Suits Κωνσταντινούπολη
Renovated Modern Flat In Istiklal Avenue
Τιμή μόνο για κινητά

Renovated Modern Flat In Istiklal Avenue

46 μ από το κατάλυμα
USD 225 USD 203
ανά νύχτα
Unique Flat W 5 Min To Galata Tower Istiklal Ave
Τιμή μόνο για κινητά

Unique Flat W 5 Min To Galata Tower Istiklal Ave

46 μ από το κατάλυμα
USD 242 USD 218
ανά νύχτα
Flat W City View Near Galata Tower In Istiklal Ave
Τιμή μόνο για κινητά

Flat W City View Near Galata Tower In Istiklal Ave

46 μ από το κατάλυμα
USD 290 USD 261
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας34-1977
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Galata Heart Suits;
      Το διαμέρισμα Galata Heart Suits βρίσκεται κοντά σε Istanbul Museum of Modern Art.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Galata Heart Suits;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Galata Heart Suits περιλαμβάνουν Στήλη του Κωνσταντίνου Ζ´, Πύργος Beyazit καθώς και ΤέμεΝος Laleli.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Galata Heart Suits;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Galata Heart Suits θα είναι 35$.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Galata Heart Suits;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Galata Heart Suits περιλαμβάνουν Mikla Restaurant και Antiochia Concept και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Όχι, στο αυτό το διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Galata Heart Suits Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο